Prema nezvaničnim informacijama do kojih je došao portal Travnicki.INFO, a koje su potvrđene za naš portal iz više izvora, njemački trgovački lanac Lidl uskoro bi mogao otvoriti svoju poslovnicu u Travniku.
Kako se saznaje, kompanija je kupila zemljište na lokalitetu Okuka, što ovu poziciju čini izuzetno atraktivnom zbog odlične povezanosti sa magistralnim putem i blizine Novog Travnika i Viteza.
Dolazak Lidla u Travnik predstavljao bi važan korak u širenju mreže ovog popularnog trgovinskog lanca u Bosni i Hercegovini, ali i novu priliku za lokalno stanovništvo kroz nova radna mjesta i konkurentnije cijene proizvoda široke potrošnje.
Portal Travnicki.INFO kontaktirao je menadžment kompanije Lidl radi zvanične potvrde i dodatnih informacija o planovima izgradnje i otvaranja poslovnice u Travniku.
Travnicki.INFO











