U organizaciji humanitarnog udruženja ”Sreća za sve”, u srijedu je organizovan Ramazanski vozić, koji postaje svojevrsna travnička tradicija.
Svako od dvije stotine planiranih mjesta za djecu je već popunjeno, kako nam je potvrđeno iz Udruženja, a organizatori su objavili i plan aktivnosti. Okupljanje je na Centralnom gradskom trgu u srijedu u 17 sati i 20 minuta. Nakon podjele balona djeci koja su prijavljena, planirana je šetnja gradom. Nakon toga, naredna aktivnost je nakon nastupanja akšam namaza (pucnja ramazanskog topa), planirano je puštanje helijumskih balona ponovo na Trgu.
Sva djeca će također i ove godine imati stolić za slatkišima, čime će se još jednom zaokružiti jedinstvena najava ramazana u našem gradu.
Travnicki.INFO











