Aktuelno

Džan Berbić iz Karate kluba Vezir Travnik donosi zlato i srebro sa jednog od najprestižnijih evropskih takmičenja!

Jedno od najprestižnijih karate takmičenja u Evropi, koje je okupio preko 1800 takmičara, 292 kluba i 24 države Džan Berbić iz Karate kluba Vezir Travnik na visini zadatka, dva finala u kategorijama:

KATE DJEČACI 9 godina 1.mjesto U ovoj kategoriji u prvom krugu je pobjedio predstavnika Hrvatske 5-0, u drugom krugu je također pobjedio predstavnika Hrvatske 4-1, a dok je u finalu bio bolji od predstavnika Grčke 3-2.

KATE DJEČACI 10 godina 2. Mjesto Do finala Džan u ovoj kategoriji u prvom krugu pobjedio predstavnika Izraela 5-0, drugi krug bio je bolji od predstavnika Grčke 5-0, u polufinalu je bio bolji od predstavnika Slovačke 3-2, a dok je u finalu poražen od predstavnika Slovenije rezultatmo 5-0.

Treba istaći da su zapažen rezultat ostvarili i Selman Ajra, Vedad Gradinčić i Halep Eman osvojivsi 5. Mjesto.